MUDr. Stanislav Rössler

Předností mé práce je celostní přístup, vysoká úspěšnost, hledání a léčení příčin onemocnění, a ne pouze příznaků. Pomocí biorezonance můžeme zlepšit i stav chronických onemocnění.

Představení MUDr. Stanislava Rösslera

Jmenuji se Stanislav Rössler,  medicínu jsem studoval v Hradci Králové na tehdejším VLVDU-JEP (Vojenský, lékařský, výzkumný a doškolovací ústav Jana E. Purkyně). Po absolutoriu jsem působil 10 let jako vojenský lékař a následně  8let jako závodní-obvodní lékař. Zde jsem se pomalu začal seznamovat s tzv. alternativní medicínou: homeopatií, akupunkturou, Su-Jok akupunkturou, reflexní terapií, ale i s Reiki a Sylvovou metodou.

Ke studiu všech těchto metod mě vedlo poznání, že školní medicína nebyla mnohdy schopna řešit zdravotní potíže mých pacientů, že ani odborná oddělení si prakticky nevěděla rady. Šlo zejména o chronické bolesti kloubů, páteře, točení hlavy, zažívací problémy, alergie, ekzémy i jiné. Postupně jsem při svém hledání, jak zlepšit kvalitu péče o nemocné, objevil přístroj využívající k léčbě biorezonanci - přístroj Bicom.MUDr. Stanislav Rossler

Nyní s tímto přístrojem již 23 let pracuji v Olomouci. Výzkum jde stále dopředu a v průběhu let došlo několikrát ke kvalitativnímu vylepšení programového vybavení Bicomů a dnes pracuji s tím nejnovějším Bicomem Optimou.

Myslím, že jsem si splnil svůj sen pomáhat nemocným lidem. Výsledky, které jsou velmi povzbudivé mne o tom přesvědčují den co den. I přes to, že pojišťovny nehradí tento způsob léčby, přichází ke mně stále noví pacienti. Mají za sebou celou řadu vyšetření a léčení bez většího efektu a mohu říci, že až v 80% případů dochází po biorezonanci k podstatnému zlepšení či úplnému odstranění potíží.

asistentky

Iveta Lakomá

Vladimíra Kozlovská

 

 

 

 

 

 Naše ordinace 

Ordinační hodiny

Pondělí 8.00 – 16.00 hod.
Úterý 8.00 – 16.00 hod.
Středa 8.00 – 16.00 hod.
Čtvrtek 8.00 – 16.00 hod.
Pátek 8.00 – 13.00 hod.
  NUTNÉ OBJEDNÁNÍ!!!

Kontakt

Adresa: budova ABCentrum
Kosmonautů 8, 772 11  Olomouc
Telefon: 587 433 526
E-mail: mudr.rossler@seznam.cz

 

 

TOPlist