Yuen method

Yuen method je čínské energetické léčení při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucí nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Tyto opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že lékař přímo a vědomě nastavuje vaše tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém.

Tato metoda má původ v klášteře Shaolin, kde vystudoval doktor a mistr Kung-fu Kam Yuen (po něm i název metody). Později tuto metodu upravil pro použití pro lidi západní civilizace a začal jí vyučovat. Přivedl tak na západ jeden z       nejúčinnějších nástrojů který kdy existoval.

Reconnection - návrat k léčivé energii

Uzdravte druhé, uzdravte sebe je název vynikající knihy Dr. Erica Pearla, lékaře, který opustil svoji lukrativní chyropraktickou praxi, když se stal svědkem zázračných uzdravení svých pacientů. Od té doby pořádá přednášky a semináře po celém světě, ve kterých rozšiřuje informace o reintegračním léčení.

V 2008 roce jsem se zúčastnil semináře s Erice Pearlem a pod jeho vedením jsem se naučil techniku reconektivního léčení.

Tento nový druh léčení nemá nic společného se starým diagnostickým modelem, který když určuje diagnozu jakýmkoli způsobem (laboratorní, RTG, CT, MR, kyvadlem, virgulí, atd.), vždycky vychází z předpokladu, že máme lepší vědomosti než sám dkonalý vesmír, ale to nemáme. V mnoha situacích nám naše vlastní diagnóza překáží, protože povzbuzuje naši vědomou mysl k tomu, aby se  pokusila převzít kontrolu. V této nové kapitole lidstva začínáme uznávat inteligenci vyšší léčivé síly, jsme ochotni přiznat, že tato energie ví,co je s námi v nepořádku a jak to napravit. Úkolem léčitele je ustoupit z cesty a dovolit vševědoucí síle učinit správné rozhodnutí... To je přítomnost léčení, to je budoucnost léčení.

Hlavním účelem energie Reconnection je přivést nás do úplnosti spojení našich vlastních energií s vesmírem. Tyto nové evoluční frekvence jsou přenosovým pásmem přinášeny skrze spektrum světla a informací, které nebyly nikdy dříve na Zemi přítomny. Energie Reconnection působí vždy naprosto individuálně a   zcela autonomně (nezávisle na našich představách a přáních). Před vlastním léčením se tudíž nedá stanovit, zda se bude dít, to co právě Vy od léčení očekáváte.
Každopádně, jakmile se jednou s energií Reconnection setkáte, stanete se součástí reintegračního procesu a energie bude působit ještě dlouho po vlastní terapii. Nechte ji pracovat a sledujte s radostí změny, které přichází.

Způsob léčení:

Jedno sezení trvá okolo 45 min. Nejlepší výsledky  se dostavují po třech sezeních, nejlépe obden. V průběhu léčení ulehnete na lehátko, zavřete oči a uvolníte se.  Není potřeba během léčení meditovat, modlit se nebo usilovat o určitý výsledek. stačí být vnímavý k zážitkům a vědomi si toho, že spolupracujete v pozitivním a vzrušujícím procesu, který přichází skrze Vesmír /Lásku/ Boha - vyberte si z možností, která Vám nejvíce vyhovuje.

Ordinační hodiny

Pondělí 8.00 – 16.00 hod.
Úterý 8.00 – 16.00 hod.
Středa 8.00 – 16.00 hod.
Čtvrtek 8.00 – 16.00 hod.
Pátek 8.00 – 13.00 hod.
  NUTNÉ OBJEDNÁNÍ!!!

Kontakt

Adresa: budova ABCentrum
Kosmonautů 8, 772 11  Olomouc
Telefon: 587 433 526
E-mail: mudr.rossler@seznam.cz

 

 

TOPlist