Metoda RUŠ

Metoda RUŠ je moderní, jednoduchá a velice efektivní metoda, která jedinečným způsobem řeší skutečné příčiny vašich problémů. Pomocí této metody se během relativně krátké doby zbavíte celé řady svých potíží, problémy se nevrací -       efekt je trvalý.

Jak vznikla metoda RUŠ?

Autorem této metody je Karel Nejedlý - www.karelnejedly.cz, který při její tvorbě čerpal z poznatků nabytých během svých pobytů v Indii a dlouholeté terapeutské praxe. Metoda spočívá v rozpouštění emocionálních a mentálních bloků   uložených v naší psychice. Metoda je vhodná pro širokou veřejnost. Jedinou podmínkou použití je klientova chuť svůj problém opravdu vyřešit.
     
Metoda RUŠ dokáže vyřešit téměř jakékoliv fyzické a psychické problémy - jednoduše řečeno vše, co vám nějakým způsobem vadí (máte u toho nepříjemné  pocity), jakékoliv nemoci, partnerské, vztahové, pracovní a finanční problémy, různé strachy a fóbie, deprese, pocit vyhoření, závislosti (kouření, drogy, automaty atd.). Není podstatné, jak velký nebo složitý podle vás váš problém je, protože každý problém má nějakou příčinu, kterou společně nalezneme a zpracujeme. Pomocí metody RUŠ je možné pročistit negativní vzpomínky na různé nepříjemné situace - např. různé ztráty, úrazy, nehody, úmrtí, nepříjemné sny a představy, případně i jiné vztahy.

Jak probíhá terapie metodou RUŠ?

Klient se s pomocí terapeuta zaměří na své negativní programy (vzorce, bloky a přesvědčení) v podvědomí a následně je pročistí tak, aby už je nemusel dále prožívat.
Čištění bloků probíhá specifickým opakováním negativních programů a sledováním změny emocí a tělesných pocitů - sami na sobě tak poznáte, kdy už máte konkrétní blok zpracován.
Pokud má klient akutní problém, tak jej vyřešíme a pokračujeme pročištěním základních vztahů - vztah s matkou, otcem, prarodiči a sourozenci, protože v dětství se nachází většina příčin současných problémů. Dále pokračujeme čištěním vztahů s partnery, dětmi, se sebou atd..

Součástí terapie metodou RUŠ je odpuštění sobě i ostatním, při terapii dochází k uvědomění a pochopení souvislostí. Klient má v průběhu terapie zavřené oči, aby si mohl lépe vybavovat různé situace, klient i terapeut je po celou dobu při plném vědomí - nejedná se o hypnózu.

Pomůže metoda RUŠ každému?

Ano, za těchto předpokladů:

  • když se vědomě rozhodnete pro změnu a chcete vyřešit svoje problémy
  • když jste otevření a v průběhu terapie říkáte všechny negace, které Vás napadají, abychom je mohli zpracovat a nemuseli jste je dále prožívat

Jak dlouho terapie trvá a kolik stojí?

Terapie metodou RUŠ trvá 3-4 hod. a stojí 2 000 Kč. Ve většině případů v rámci jedné terapie vyřešíme konkrétní problém, obtížnější případy můžeme vyřešit během dalších 1-2 sezení.

Yuen method

Yuen method je čínské energetické léčení při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucí nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Tyto opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že lékař přímo a vědomě nastavuje vaše tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém.

Tato metoda má původ v klášteře Shaolin, kde vystudoval doktor a mistr Kung-fu Kam Yuen (po něm i název metody). Později tuto metodu upravil pro použití pro lidi západní civilizace a začal jí vyučovat. Přivedl tak na západ jeden z       nejúčinnějších nástrojů který kdy existoval.

Reconnection - návrat k léčivé energii

Uzdravte druhé, uzdravte sebe je název vynikající knihy Dr. Erica Pearla, lékaře, který opustil svoji lukrativní chyropraktickou praxi, když se stal svědkem zázračných uzdravení svých pacientů. Od té doby pořádá přednášky a semináře po celém světě, ve kterých rozšiřuje informace o reintegračním léčení.

V 2008 roce jsem se zúčastnil semináře s Erice Pearlem a pod jeho vedením jsem se naučil techniku reconektivního léčení.

Tento nový druh léčení nemá nic společného se starým diagnostickým modelem, který když určuje diagnozu jakýmkoli způsobem (laboratorní, RTG, CT, MR, kyvadlem, virgulí, atd.), vždycky vychází z předpokladu, že máme lepší vědomosti než sám dkonalý vesmír, ale to nemáme. V mnoha situacích nám naše vlastní diagnóza překáží, protože povzbuzuje naši vědomou mysl k tomu, aby se  pokusila převzít kontrolu. V této nové kapitole lidstva začínáme uznávat inteligenci vyšší léčivé síly, jsme ochotni přiznat, že tato energie ví,co je s námi v nepořádku a jak to napravit. Úkolem léčitele je ustoupit z cesty a dovolit vševědoucí síle učinit správné rozhodnutí... To je přítomnost léčení, to je budoucnost léčení.

Hlavním účelem energie Reconnection je přivést nás do úplnosti spojení našich vlastních energií s vesmírem. Tyto nové evoluční frekvence jsou přenosovým pásmem přinášeny skrze spektrum světla a informací, které nebyly nikdy dříve na Zemi přítomny. Energie Reconnection působí vždy naprosto individuálně a   zcela autonomně (nezávisle na našich představách a přáních). Před vlastním léčením se tudíž nedá stanovit, zda se bude dít, to co právě Vy od léčení očekáváte.
Každopádně, jakmile se jednou s energií Reconnection setkáte, stanete se součástí reintegračního procesu a energie bude působit ještě dlouho po vlastní terapii. Nechte ji pracovat a sledujte s radostí změny, které přichází.

Způsob léčení:

Jedno sezení trvá okolo 45 min. Nejlepší výsledky  se dostavují po třech sezeních, nejlépe obden. V průběhu léčení ulehnete na lehátko, zavřete oči a uvolníte se.  Není potřeba během léčení meditovat, modlit se nebo usilovat o určitý výsledek. stačí být vnímavý k zážitkům a vědomi si toho, že spolupracujete v pozitivním a vzrušujícím procesu, který přichází skrze Vesmír /Lásku/ Boha - vyberte si z možností, která Vám nejvíce vyhovuje.

Ordinační hodiny

Pondělí 8.00 – 16.00 hod.
Úterý 8.00 – 16.00 hod.
Středa 8.00 – 16.00 hod.
Čtvrtek 8.00 – 16.00 hod.
Pátek 8.00 – 13.00 hod.
  NUTNÉ OBJEDNÁNÍ!!!

Kontakt

Adresa: budova ABCentrum
Kosmonautů 8, 772 11  Olomouc
Telefon: 587 433 526
E-mail: mudr.rossler@seznam.cz

Oblíbené odkazy

 

 

TOPlist