Bodydetox

Tato revoluční detoxikační metoda představuje moderní, velice účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a uvést energetická pole opět do rovnováhy.

Metoda Marry Staggs Detox

Metoda Marry Staggs Detox prospívá všem, dokonce i těm, kteří si myslí, že jsou naprosto zdraví, a dodržují zásady zdravé výživy. Tato léčebná metoda skvěle doplňuje ostatní terapie. Máte-li bolesti, jste-li unaveni nebo vyčerpaní, začněte s ní nejlépe ihned.

Existuje mnoho důvodů, proč používat přístroj Marry Staggs Detox.

Především umožňuje rychle, účinně a pro lidský organismus naprosto bezpečně povzbudit a vyladit bioenergetická pole, protože zlepšuje funkce jednotlivých orgánů a usnadňuje autodetoxikaci.

Nezapomínejte na jednu důležitou skutečnost:
Je-li vám třicet, čtyřicet nebo padesát, "pracovali" jste stejně dlouhou dobu na svém současném zdravotnímu stavu a zanášení organismu toxiny. Pravidelné a průběžné používání přístroje Mary Staggs Detox vaše tělo vyčistí, zregeneruje a vrátí mu jeho dřívější vitalitu.

Přístroj Marry Staggs Detox

Přístroj Marry Staggs Detox využívá bioenergii vytvářenou elektrodami ponořenými do vody. Společně se schopností vody přenášet informace, s reflexními body a zónami na chodidlech a bioenergetickým prouděním, jež cirkuluje tělem, obnovuje energetické pole biologickou rovnováhu těla a podporuje proces postupného upevňování zdraví.

Lidé již dávno zapomněli, čím voda doopravdy je: není jen hmotnou substancí, kapalinou podléhající účinkům gravitace, ale také důležitým a mimořádně aktivním médiem umožňujícím pochopení podstaty všech životadárných procesů. Podivuhodné důkazy spirituálních vlastností vody přinesl nedávno v knize Léčivá síla vody japonský badatel Masaru Emoto.

Detox

Ordinační hodiny

Pondělí 8.00 – 16.00 hod.
Úterý 8.00 – 16.00 hod.
Středa 8.00 – 16.00 hod.
Čtvrtek 8.00 – 16.00 hod.
Pátek 8.00 – 13.00 hod.
  NUTNÉ OBJEDNÁNÍ!!!

Kontakt

Adresa: budova ABCentrum
Kosmonautů 8, 772 11  Olomouc
Telefon: 587 433 526
E-mail: mudr.rossler@seznam.cz

Oblíbené odkazy

 

 

TOPlist